KURUMSAL

ONN Markamız, sağlık sektöründe 1994 yılından günümüze kadar uzanan tecrübe ve özveri ile sektöre hizmet eden Toros Dental A.Ş. kuruluşudur. Toros Dental ürünleri Türkiye geneli ve dünya ülkelerinde geniş bir yelpazede satışa sunulmaktadır.

ONN markası adı altında, özellikle son dönemde kullanımı elzem olan koruyucu ekipman ve ultrasonik cerrahi maske üretimi yapmaktayız. Firma misyonumuz gereği, sektöre sunmuş olduğumuz ürünlerimizi çok sıkı kontroller altında üstün teknoloji ile üretmekteyiz.

Firmamız tıbbi üretimin bir güven ve tecrübe işi olduğu bilinciyle üretimin yasal gerekliliklerini yerine getirmektedir. Toros Dental güvencesi altında hizmetinize sunduğumuz tüm ürünler CE 1984 sertifikasına, ISO13485:2003 ve ISO 9001:2008 kalite güvencesine sahiptir. ONN koruyucu ekipmanlarımız ise CE, ISO 13485 , ISO 9001 ve EN 14683 sertifikalarına sahiptir. İşte bu sorumluluk bilinci ve üretim kalitemizin getirisi ile, son derece katı denetim ve kalite şartları olan Avrupa Birliği ülkelerine, Orta Doğudan Kuzey Afrikaya, Balkanlardan Amerika Kıtasına, Doğu Bloku ülkelerinden Güney Afrikaya kadar pek çok bölgeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yurtdışına ihracat yapmanın gerektirdiği her türlü kalite, üretim, belge ve sertifika gibi şartları yerine getirerek sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde de aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlık sektöründe ONN olarak önceliğimiz, hizmet verdiğimiz bu kutsal sektör içerisinde her zaman en iyiyi, ulaşılabilir fiyat ve en yüksek kaliteden sizlerin hizmetine sunmak, ürünlerimizin Türkiye geneli ve tüm dünya ülkelerinde geniş bir yelpazede satışını sağlamaktır. Uygun fiyata yüksek kalite parolasıyla emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda sorumluluklarımızın farkındayız. Bu sorumluluk bilinci ile hareket ederek hizmetinize sunduğumuz ONN koruyucu ekipmanlar ve cerrahi maskelerimiz ise bu farkındalığın en büyük getirilerinden biridir.

VİZYONUMUZ

ONN olarak vizyonumuz Toros Dental çatısı altında olmanın verdiği özgüven ile koruyucu sağlık ekipmanları sektörünün tüm yeniliklerinin takipçisi olmak, bu sektörde her zaman en yeni ve en iyiyi siz değerli kullanıcılara ulaştırmaktır.

1

Yüksek Teknoloji

Üstün teknoloji ile yüksek kalitede üretilen ürünlerimizi çok sıkı kontrollerden geçirerek sizlere sunuyoruz.

2

Doğru Çözüm Partneri

Tecrübeli hizmet ile ileri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda İhtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

3

Global Pazarlama

Şirketimiz Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Amerika Kıtası gibi pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmektedir.

"Doğru Maske Seçimi"
ile;

korunun!...

koruyun!...