NEDEN ONN MASKE?

1

FDA ONAYLIDIR

Onn Ultrasonik Cerrahi Maskelerimiz "FDA" ( Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ) ve "Sağlık Bakanlığı" onaylıdır.

2

UV IŞINI

Ürünlerimiz UV ışını ile mikroorganizmalardan arındırılmış olarak el değmeden paketlenmiştir.

3

TEST EDİLMİŞTİR

% 98 - 99 Bakteri filtrasyon verimliliği sağladığı EUROLAB ve EKOTEKS tarafından yapılan test sonuçları ile kanıtlanmıştır.

4

TS EN 14683

Maskelerimiz TS EN 14683 standartlarında üretilmiş olup CE, CE 2163, ISO 9001 ve ISO 13485 belgelerine sahiptir.

5

RAHAT KULLANIM

Kulağa uyumlu lastik ve burun uyumlu yumuşak tel (alüminyum) yapısıyla yüze çok iyi uyum sağlar, rahatsız etmeden kullanılabilir.

6

KALİTELİ ÜRETİM

Onn cerrahi maskeler ISO standartlarına uygun olarak çok sıkı kontroller altında üstün teknolojiyle üretilmektedir.

Maske Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Maske seçimi yapılırken "Standart ve Yönetmeliğe Uygun Üretilmiş" olması, gerekli tıbbi cihaz belgelerinin bulunması öncelikli dikkat edilmesi gereken özellikler olmalıdır. Kutu üzerinde CE işaretinin kontrolü sağlanmalıdır. Maskenin eczane, medikal ve dental ürün tedariki / üretimi yapan profesyonel dağıtıcılardan alınması gereklidir.

Standart ve yönetmeliğe uygun üretilen cerrahi maskelerin gerekli testlerinin yapılmış, 3 katmanlı, telli ve yüze uyumlu olması gereklidir.

Neden Onn Maske Kullanmalıyım?

Onn Maskelerimiz "FDA" ( Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ) ve "Sağlık Bakanlığı" onaylıdır. TS EN 14683 standartlarında üretilmiş olup CE, CE 2163, ISO 9001 ve ISO 13485 belgelerine sahiptir.

ONN MASKELERİMİZİN % 98-99 BAKTERİ FİLTRASYON VERİMLİLİĞİ SAĞLADIĞI, EUROLAB ve EKOTEKS tarafından yapılan test sonuçları ile kanıtlanmıştır. Ürünlerimiz çok sıkı kontroller altında üstün teknoloji ile el değmeden üretilmekte ve paketleme öncesi UV IŞINI İLE MİKROORGANİZMALARDAN ARINDIRILMIŞ olarak paketlenmektedir.

Kullanıcı Yorumları